Lolita

Lolita

Dita 3

Dita 51

Nasipin nuk e kisha takuar me pare, por e njihja nga gazeta "Zeri i popullit" si pamje. E nxirnin gjithmone...

Dita 3

Dita 50

Po flinja me burrin dhe ne enderr po shikonja ate çamin, babain e krijeses se pafajshme qe rritej çdo dite...

Dita 3

Dita 43

Dita e dyte ne Durres. U zgjuam heret me Mozen, veshem rrobat e banjos me topa dhe dolem qe ne...

Dita 3

Dita 42

Filloi vapa. Djerset me binin çurge teksa prashisja misrin. Pervec punes ne bujqesi, duhet ti beja qejfin Dashos, duhet te...

Dita 3

Dita 41

Edhe Taku nuk me duall gje. Dolla ne rruge, aty me priste Petriti me maqine. Ishte nje saurrel i bukur...

Dita 3

Dita 39

5 Maji – Dita e deshmoreve. Sot u zgjova qe ne 5 te mengjesit meqe me shoqet e kolektivit do...

Dita 3

Dita 38

Ne Himare gjerat po veshtiresoheshi   n,Koçon ma kishin marre, ndersa ata te tjeret flisnin nje gjuhe qe nuk arrinja...

Dita 3

Dita 37

Ate dite qe dolla nga gjoli me Artanin me kishin pikasur ca plaka nga Hudenishti. Dhe fjalet e liga perhapen...

Page 2 of 6 1 2 3 6

This message is only visible to admins.

Problem displaying Facebook posts.
Click to show error

Error: Server configuration issue
This error message is only visible to WordPress admins

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.